FineVu-wsparcie-techniczne
FineVu Polska - pomoc techniczna

WSPARCIE I POMOC TECHNICZNA

kamery samochodowe - wideorejestratory jazdy

FineVu-gwarancja-3-lata

PLIKI DO POBRANIA, INSTRUKCJE, AKTUALIZACJE OPROGRAMOWANIA

Pomoc techniczna (podaj nr fabr. produktu):

E-mail:  info@essa.com.pl
Tel.:  17 857-58-30  (pon.-pt. w godz. 13-16)

UWAGA! – Polskim wsparciem i pomocą techniczną są objęte produkty FineVu pochodzące tylko z naszej dystrybucji (ESSA), zakupione u nas lub u współpracujących z nami sprzedawców (mają kartę gwarancyjną ESSA). Do weryfikacji produktu wymagamy podania numeru fabrycznego i dowodu zakupu w Polsce. Nie oferujemy wsparcia dla produktów pochodzących z innego źródła i kraju.

Jak zainstalować nową wersję oprogramowania systemowego lub aktualizację bazy danych fotoradarów?

W rejestratorach, które nie posiadają łączności Wi-Fi, oprogramowanie systemowe i bazę danych fotoradarów należy pobrać z tej strony na dysk komputera / laptopa (nie do pamięci smartfona). Po rozpakowaniu wyodrębniony plik z oprogramowaniem należy skopiować do głównego katalogu karty pamięci, która była już wcześniej używana w aktualizowanym urządzeniu i włożyć kartę do czytnika w rejestratorze. Po uruchomieniu rejestratora (po włączeniu zapłonu) instalacja oprogramowania rozpocznie się automatycznie. W przypadku rejestratorów wyposażonych w łączność Wi-Fi oprogramowanie systemowe i bazę danych fotoradarów można aktualizować na dwa sposoby: tak jak wyżej, instalując z karty pamięci oprogramowanie pobrane z tej strony, lub aktualizując oprogramowanie online bezpośrednio w aplikacji smartfona bez konieczności pobierania plików na dysk komputera. 

FineVu-GX5000-wideorejestrator

Pobierz:

Pobierz:

Pobierz:

Pobierz:

Aplikacja FineVu Wi-Fi

FineVu - aplikacja Wi-Fi

Aplikacja „FineVu Wi-Fi” umożliwia obsługę smartfonem wideorejestratorów FineVu wyposażonych w moduł Wi-Fi. Zapewnia bardzo łatwy i szybki dostęp do głównych funkcji, takich jak: transmisja wideo na żywo podczas jazdy lub w trakcie montażu rejestratora, przeglądanie i pobieranie nagranych filmów do pamięci telefonu, zmiana ustawień i funkcji rejestratora, komunikaty informujące o dostępnych nowych aktualizacjach oprogramowania, pobieranie aktualizacji. Aplikacja jest dostępna w języku polskim dla smartfonów z systemem iOS i Android. Wygląd ekranu i/lub dostępność niektórych funkcji mogą się różnić w zależności od modelu rejestratora.

Pobierz z Google Play
dla smartfonów z systemem Android
Pobierz z App Store
dla smartfonów z systemem iOS

FineVu Player 2.0

Odtwarzacz wideo do wygodnego oglądania i analizy filmów nagranych przez wideorejestratory FineVu. Umożliwia pobieranie na dysk komputera oddzielnych filmów z przedniej i tylnej kamery w oryginalnej jakości. Nagrania można przeglądać według listy zawierającej wszystkie pliki lub według folderów zapisanych na karcie.

FineVu-GX5000-Player

Pobierz:

Scroll to Top