kamera samochodowa FHD+FHD z trybem parkingowym, wykrywaniem ruchu, Wi-Fi, GPS i bazą fotoradarów

FineVu GX30

(produkt archiwalny – już niedostępny)

Wysokiej jakości kompaktowy wideorejestrator samochodowy wyższej klasy bez wyświetlacza, który charakteryzuje się bardzo dobrą jakością obrazu, łatwą obsługą, bogatym wyposażeniem, niewielkimi wymiarami oraz niepowtarzalnym eleganckim wzornictwem. FineVu GX30 został wyposażony w dwie kamery o rozdzielczości Full HD (przednia z wysokiej klasy sensorem optycznym Sony Starvis 2.1 Mpx z HDR). Posiada wbudowany moduł GPS, Wi-Fi, informator o fotoradarach i kamerach kontroli drogowej, systemy wspomagania jazdy ADAS PLUS, asystenta ustawiania kąta pochylenia kamery oraz innowacyjną technologię zapisu „Format Free”, która nie wymaga okresowego formatowania karty pamięci. 

Obraz wideo jest ciągle buforowany w pamięci urządzenia, dzięki czemu nagrania zdarzeń (np. stłuczka) obejmują czas 10 sekund przed wystąpieniem zdarzenia i 10 sekund po nim. Tryb nagrywania poklatkowego „Smart Time Lapse x3” ze zmienną ilością klatek na sekundę znacznie oszczędza miejsce na karcie i umożliwia zapisanie do 3 razy więcej czasu rzeczywistego w porównaniu ze standardowym nagrywaniem, bez pogorszenia jakości i płynności nagranych filmów dokumentujących zdarzenia. Model GX30 ma także profesjonalny tryb parkingowy z układami ochrony akumulatora pojazdu przed rozładowaniem oraz wiele innych przydatnych funkcji. Aplikacja FineVu Wi-Fi do obsługi rejestratora za pomocą smartfona jest w języku polskim.

FineVu-GX30_00a

Więcej filmów jest w dziale WIDEO TESTY.

W wyniku ciągłego rozwoju produktu oraz dążenia do poprawy jego wydajności i funkcjonalności, niektóre parametry, funkcje lub wyposażenie mogą ulec zmianie w trakcie produkcji bez wcześniejszego powiadomienia i różnić się w stosunku do prezentowanych opisów.

FineVu GX30

Kamera samochodowa FineVu GX30 została opracowana i wyprodukowana przez jednego z największych producentów z branży automotive IT – firmę FineDigital Inc./FineVu z Korei Południowej. Nie od dziś wiadomo, że koreańskie wideorejestratory to światowa czołówka w tej branży. Szczególnie te, które są od podstaw projektowane i produkowane samodzielnie przez daną markę pod własną nazwą, a nie zamawiane u innych producentów z jedynie dodanym własnym logo. FineVu produkuje wideorejestratory we własnej fabryce. Dzięki temu firma ma pełną kontrolę nad jakością, poczynając od etapu projektowania, poprzez produkcję i kończąc na finalnym testowaniu oraz posprzedażnej obsłudze serwisowej. Nie inaczej jest z FineVu GX30. Bez dwóch zdań, to jeden z najlepiej działających, dobrze wyposażonych i najmniej awaryjnych markowych rejestratorów FHD+FHD o niewielkich wymiarach, jakie są dostępne na rynku w podobnej cenie. Pomimo sporej ilości funkcji, większość z nich działa automatycznie i nie wymaga dodatkowych czynności. Przejrzysta oraz intuicyjnie prosta w obsłudze aplikacja dla smartfonów w języku polskim zapewnia komfortową zmianę funkcji i ustawień urządzenia. Nawet mało doświadczony użytkownik będzie mógł sprawnie korzystać z GX30 już po kilku minutach od pierwszego włączenia. 

Wideorejestrator-FineVu-GX30-01
FineVu-GX300-wideorejestrator-samochodowy-premium

NAGRANIA WYSOKIEJ JAKOŚCI "FULL HD" Z PRZODU I Z TYŁU

FineVu GX30 jest 2-kanałowym wideorejestratorem wyposażonym w dwie kamery, który może nagrywać jednocześnie obraz z przodu i z tyłu samochodu. Obie kamery umożliwiają nagrywanie filmów o rozdzielczości Full HD 1920x1080p / 30 klatek na sekundę. Rozdzielczość FHD zapewnia bardzo dobrą jakość wideo nawet w niekorzystnych warunkach. FineVu GX30 zawsze nagra czytelny obraz każdego zdarzenia podczas jazdy i parkowania.

PRZEDNIA KAMERA – FHD

FineVu-GX30-kamera-przednia-FHD
FineVu-GX30-kamera-przednia

TYLNA KAMERA – FHD

FineVu-GX30-kamera-tylna-FHD

UWAGA! – Zdjęcia prezentowane na tej stronie mają obniżoną rozdzielczość i są po kompresji. Jakość obrazu nagrań wideo może się różnić w zależności od warunków oświetleniowych, kąta montażu kamery, poziomu i koloru przyciemnienia szyby, oraz odbić i refleksów świetlnych występujących na szybie pojazdu. W celu ochrony prywatności, twarze osób i fragmenty tablic rejestracyjnych zostały celowo zamazane.

JAŚNIEJSZY I WYRAŹNIEJSZY OBRAZ W NOCY

Wideorejestrator FineVu GX30 jest wyposażony w czujnik optyczny SONY STARVIS 2.1 Mpx IMX307, który jest jednym z najlepszych czujników przeznaczonych do nagrywania w dzień i w nocy, jakie są stosowane w samochodowych rejestratorach wyższej klasy. Czujnik optyczny SONY STARVIS IMX307 zapewnia jaśniejszy i wyraźniejszy obraz w nocy, nawet przy słabym oświetleniu zewnętrznym.

FineVu-GX30-sony-starvis

* Czujnik optyczny SONY STARVIS IMX307 jest zastosowany w przedniej kamerze.

DYSKRETNY MONTAŻ DZIĘKI KOMPAKTOWEJ KONSTRUKCJI BEZ EKRANU

Dzięki niewielkiej kompaktowej konstrukcji bez wyświetlacza LCD można go łatwo i dyskretnie zainstalować na przedniej szybie samochodu bez ograniczania widoczności oraz funkcjonalności lusterka wstecznego. Doświadcz poczucia pełnej spójności z wystrojem wnętrza swojego pojazdu.

FineVu-GX30-kampaktowy-romiar
FineVu-GX30-małe-wymiary

KOMFORTOWA OBSŁUGA ZA POMOCĄ SMARTFONA Z APLIKACJĄ W JĘZYKU POLSKIM

Połącz wideorejestrator FineVu GX30 ze smartfonem za pomocą wbudowanego Wi-Fi. Aplikacja FineVu Wi-Fi dla smartfonów zapewnia bardzo łatwy dostęp do głównych funkcji, takich jak: podgląd na żywo obrazu z obu kamer podczas jazdy lub w trakcie montażu rejestratora, przeglądanie i pobieranie nagranych filmów do pamięci telefonu, przesyłanie nagrań innym osobom lub udostępnianie ich w mediach społecznościowych, zmiana funkcji i ustawień rejestratora, aktualizacja online oprogramowania i bazy fotoradarów. Zakładka „Podsumowanie Zdarzeń” umożliwia wygodne sprawdzanie w jednym widoku wielu różnych informacji dotyczących jazdy i postoju. Można przeglądać według konkretnej daty lub szerszego zakresu czasu ilość zarejestrowanych zdarzeń, nagrane filmy, czas jazdy i postoju, przejechany dystans, średnią prędkość jazdy, początek i koniec podróży oraz trasę na mapie. 

FineVu GX30 - aplikacja WiFi

* Aplikację FineVu Wi-Fi można pobrać ze sklepu Google Play (Android) / App Store (iOS).
* Szczegółowe informacje na temat nawiązywania połączeń rejestratora z aplikacja  smartfona znajdują się w instrukcji obsługi.

KONTOLUJ PRĘDKOŚĆ I LOKALIZACJĘ POJAZDU DZIĘKI GPS

Zmierz precyzyjnie prędkość i sprawdź lokalizację oraz godziny jazdy swojego pojazdu za pomocą wbudowanego odbiornika GPS. Dzięki takiej konstrukcji nie ma konieczności prowadzenia zewnętrznego kabla do anteny GPS podczas montażu wideorejestratora FineVu GX30.

FineVu-GX30_20

AKTUALIZOWANA BAZA FOTORADARÓW I KAMER KONTROLI DROGOWEJ

Informator GPS o fotoradarach i kamerach drogowych to wbudowany asystent audio generujący powiadomienia głosowe o lokalizacji stref oraz urządzeń kontroli prędkości takich jak, stacjonarne fotoradary, kamery kontrolujące przejazd na czerwonym świetle, kamery odcinkowego pomiaru średniej prędkości, a także strefy, na terenie których można często spotkać mobilny patrol policji z przenośnym sprzętem do pomiaru prędkości. Zawsze możesz cieszyć się bezpieczną jazdą, korzystając z bezpłatnie aktualizowanej co kwartał bazy danych z lokalizacją urządzeń i miejsc kontroli drogowej.

FineVu-GX30_05

* Ta funkcja działa tylko, gdy jest odbierany sygnał GPS. Baza fotoradarów i kamer drogowych jest aktualizowana kwartalnie. Po nawiązaniu połączenia rejestratora z aplikacją smartfona FineVu Wi-Fi, wyskakujące okno z komunikatem poinformuje użytkownika o dostępnej nowej wersji bazy danych.
* Funkcja powiadomień o fotoradarach nie jest obsługiwana we wszystkich krajach. Rejestratory FineVu przeznaczone na polski rynek posiadają bazę fotoradarów i kamer zlokalizowanych na terenie Polski (inne kraje możliwe w późniejszym terminie).
* Wideorejestratory FineVu obsługują dwa standardy jednostek prędkości:  kilometry na godzinę (km/h) oraz mile na godzinę (mph).

BARDZO WAŻNA FUNKCJA PODCZAS USTALANIA SPRAWCY ZDARZENIA

Ciągłe buforowanie wideo to ważna funkcja, którą posiadają przeważnie tylko najlepsze rejestratory Premium. Zanim obraz z kamer zostanie zapisany na karcie, jest on przez kilkanaście sekund przetrzymywany w wewnętrznej pamięci rejestratora. Gdy podczas jazdy lub postoju czujniki wykryją zdarzenie (uderzenie, ruch), to na karcie zostanie zapisany film z bufora pamięci wideo, który obejmuje czas 10 sekund „w tył” przed wystąpieniem zdarzeniem i 10 sekund po nim. Nagranie sytuacji, jaka była na drodze kilka sekund przed wystąpieniem zdarzenia może być pomocne w spornych sprawach przy ustalaniu sprawcy. Przykładem może być najechanie na tył innego auta. Standardowy rejestrator bez bufora wideo nagra to zdarzenie od momentu uderzenia w pojazd, albo nawet z niewielkim opóźnieniem od wykrycia uderzenia. Jednak nie zawsze podczas takiego zdarzenia winnym jest kierowca, który wjechał w tył auta, ponieważ mógł on zostać tam wypchnięty przez innego uczestnika ruchu. Rejestrator FineVu GX30 nagra sytuację, jaka była na drodze 10 sekund wcześniej, zanim doszło do zderzenia pojazdów oraz 10 sekund po nim. Buforowanie wideo działa także przy nagrywaniu ręcznym.

FineVu-buforowanie-wideo

IDEALNE ROZWIĄZANIE PODCZAS DŁUGIEJ JAZDY I POSTOJU

Wideorejestrator FineVu GX30 jest wyposażony w inteligentny tryb nagrywania poklatkowego SMART TIME LAPSE, który maksymalizuje wydajność zapisu. Dzięki temu na tej samej karcie pamięci można nagrać filmy utrwalające 3 razy więcej czasu rzeczywistego w porównaniu ze standardowym nagrywaniem. Kiedy w trakcie nagrywania nie występują żadne ważne zdarzenia, tryb Smart Time Lapse automatycznie zmniejsza ilość nagrywanych klatek do 2-6 kl./s, oszczędzając tym miejsce na karcie pamięci. Natomiast po wykryciu przez czujnik G każdego zdarzenia podczas jazdy lub parkowania (np. uderzenie, stłuczka, wypadek) automatycznie przywracana jest standardowa płynność nagrywania 30 kl./s. Najważniejsze pod względem dowodowym fragmenty wideo, które zawierają zdarzenie są nagrywane płynnie z najlepszą jakością i obejmują czas 10 sekund przed wystąpieniem zdarzenia oraz 10 sekund po nim. W standardowym trybie rejestrator FineVu GX30 z kartą pamięci o pojemności 32GB nagrywa 190 minut filmów bez ich nadpisywania. W inteligentnym trybie poklatkowym Smart Time Lapse jest to 3 razy bardziej efektywne i można nagrać w sposób ciągły 578 minut czasu rzeczywistego bez nadpisywania starych nagrań. Do utrwalenia takiej długości czasu rzeczywistego podczas standardowego nagrywanie potrzeba ok. 100GB pamięci.

FineVu-GX30-STL

* Jest to porównanie zapisanego czasu rzeczywistego na karcie o pojemności 32GB pomiędzy nagrywaniem standardowym i poklatkowym Smart (Smart Time Lapse) w domyślnym trybie jazdy.
* Czasy rzeczywiste utrwalone na karcie pamięci przy  nagrywaniu standardowym i poklatkowym Smart mogą się różnić w zależności od innych czynników wpływających na ilość zużytej pamięci, w tym od ilości zapisanych zdarzeń z wykrytym wstrząsem, rodzaju/typu karty pamięci oraz szybkości transmisji danych (bitrate), która może być inna w kolejnych wersjach oprogramowania rejestratora.

ZAWSZE WYRAŹNY OBRAZ DZIĘKI FUNKCJI "HDR"

HDR (High Dynamic Range) to funkcja poprawiająca jakość obrazu z przedniej i tylnej kamery, która umożliwia wyraźniejsze wyświetlanie obiektów i detali. Automatycznie łączy kilka obrazów o różnych poziomach luminancji (ciemne i jasne), w efekcie czego, wypadkowy obraz jest bardziej wyraźny, ma wyższą dynamikę, jakość i czytelność. Funkcja HDR jest skuteczna w nocy oraz w miejscu o dużej różnicy kontrastu, gdzie trudno jest zidentyfikować szczegóły (np. prześwietlona lub niedoświetlona tablica rejestracyjna). Co więcej, jest też przydatna podczas dziennej jazdy, ponieważ umożliwia wyraźniejsze nagrywanie filmów przy niesprzyjających warunkach oświetleniowych (np. ciemne tunele, bardzo mocne światło słoneczne).

FineVu-GX30_01hdr

AUTOMATYCZNIE USTAWIA OPTYMALNĄ JAKOŚĆ WIDEO

Funkcja AUTO DAY & NIGHT VISION umożliwia rejestratorowi FineVu GX30 nagrywanie wyraźnych i zrównoważonych filmów w trudnych warunkach oświetleniowych, takich jak noc, podziemne parkingi, ciemne uliczki, a także bardzo jasne światło dzienne. Auto Day & Night Vision zapewnia optymalną jakość wideo (jasność i wyrazistość) dzięki automatycznemu dostrajaniu parametrów obrazu w każdych warunkach, także podczas szybko zmieniającego się oświetlenia, np. w takcie wyjazdu z ciemnego tunelu w mocne światło słoneczne i na odwrót.

FineVu-GX30_06c

ZAAWANSOWANE SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE BEZPIECZNĄ JAZDĘ

ADAS PLUS (Advanced Driver Assistance Systems) to zaawansowane systemy wspomagania kierowcy, które dzięki generowanym ostrzeżeniom dźwiękowym pomagają w bezpiecznej jeździe. System automatycznie wykrywa pasy ruchu podczas jazdy oraz odjeżdżający pojazd z przodu podczas postoju. Ostrzega krótkim dźwiękiem, aby poprawić bezpieczeństwo i płynność jazdy na drodze. Każy system można oddzielnie włączyć lub wyłączyć w menu ustawień aplikacji FineVu Wi-Fi.

FineVu-GX300-asystent-ADAS

Asystent FVMA (Front Vehicle Motion Alert)

Gdy samochód stoi na skrzyżowaniu lub w korku na drodze, asystent FVMA poinformuje kierowcę krótkim dźwiękiem, że pojazd z przodu już ruszył, aby skrócić opóźnienie reakcji i usprawnić płynność ruchu. 

FineVu-GX300-asystent-ADAS-FVMA

Asystent LDWS (Lane Departure Warning System)

Gdy samochód zjedzie ze swojego pasa ruchu, asystent LDWS wykryje w czasie rzeczywistym przekroczenie linii rozdzielającej pasy i wygeneruje dźwiękowe ostrzeżenie. W menu urządzenia można ustawić prędkość, powyżej której ma działać asystent lub go całkowicie wyłączyć.

FineVu-GX30_11

ZAPOBIEGAJ ZMĘCZENIU PODCZAS JAZDY

Nie doprowadzaj się do zmęczenia i senności podczas jazdy! Włącz asystenta odpoczynku, a FineVu GX30 w zależności od czasu jazdy doradzi Ci głosowo zrobienie przerwy na krótki odpoczynek. Jeśli zignorujesz tę propozycję, to komunikat będzie powtarzany co godzinę. Niezależnie od tego, rejestrator potrafi także o każdej pełnej godzinie mówić, która jest aktualnie godzina. Obie funkcje można włączyć lub wyłączyć w ustawieniach rejestratora.

FineVu-GX30_12

* Po wejściu do menu ustawień lub po przełączeniu się rejestratora w tryb parkingowy, łączny czas jazdy zostanie wyzerowany.

* Funkcja powiadamiania godzinowego działa tylko wtedy, gdy jest odbierany sygnał GPS.

ZAWSZE MASZ PRZYCISK "POD RĘKĄ", ABY SZYBKO UTRWALIĆ NIESPODZIEWANĄ SYTUACJĘ

Naciśnij okrągły przycisk REC na rejestratorze, aby natychmiast aktywować tryb nagrywania awaryjnego i rejestrować dowody nieoczekiwanych zdarzeń lub niewłaściwych zachowań na drodze innych uczestników ruchy (np. nagłe niebezpieczne zajechanie drogi, naganne zachowania drogowych „szeryfów”, itp.). Klipy wideo nagrywane ręcznie są przechowywane w oddzielnym folderze „Camcorder”. Możesz po nie sięgnąć w razie potrzeby bez obaw, że zostaną utracone przez nadpisane nagraniami zapisywanymi automatycznie w pętli podczas jazdy i postoju.

FineVu-GX30-nagrywanie-awaryjne

ZAWSZE BEZPIECZNE NAGRANIA DZIĘKI KARCIE PAMIĘCI O WYSOKIEJ TRWAŁOŚCI

Nasza wyjątkowa filozofia jakości dotyczy również karty pamięci, która jest dostarczana wraz z wideorejestratorem. Nagrywaj i przechowuj filmy bezpiecznie w każdych okolicznościach dzięki karcie pamięci Samsung Pro Endurance, która została specjalnie opracowana do ciągłego zapisu wideo w rejestratorach i zapewnia najwyższy poziom trwałości w branży. Korzystając z funkcji poklatkowego nagrywania ze zmienną płynnością Smart Time Lapse, na karcie pamięci o pojemności 32GB można zapisać taką ilość czasu rzeczywistego, jaka podczas standardowego nagrywania byłaby możliwa przy wykorzystaniu ok. 100GB pamięci.

FineVu-GX30_14

SZYBSZA I BARDZIEJ STABILNA PRACA Z WYSOKOWYDAJNYM PROCESOREM

Wysokowydajny dwurdzeniowy procesor Allwinner V526 to mózg, który zapewnia FineVu GX30 płynne działanie oraz bezproblemową współpracę wszystkich funkcji. Dzięki ulepszonym możliwościom przetwarzania wspiera nasze innowacyjne funkcje, aby działały szybciej i bardziej stabilnie. FineVu GX30 automatycznie oraz bez wysiłku przełącza się między trybami jazdy i parkowania (jeśli jest odpowiednio podłączony), stając się prawdziwym bezobsługowym rejestratorem, o istnieniu którego w aucie możesz nawet czasem zapomnieć.

FineVu-GX30-GX5000-procesor-dual-core

POMOC W OPTYMALNYM USTAWIENIU KĄTA POCHYLENIA KAMERY

Nigdy więcej zbyt mocno pochylonych filmów lub takich, w których nagrano tylko niebo bez widocznych obiektów na drodze! Asystent kąta montażu pomaga optymalnie dostosować pochylenie rejestratora, aby nagrywał filmy pod prawidłowym kątem w stosunku do drogi z uwzględnieniem wysokości samochodu, w którym jest zamontowany (samochód osobowy, SUV, ciężarówka). Pomaga także prawidłowo skalibrować kamerę w pionie do linii horyzontu i w poziomie do środka jezdni, aby zapewnić prawidłowe warunki pracy dla asystenta ADAS Plus. 

FineVu-GX30-ustawianie-kąta-pochylenia

* Z tej funkcji możesz korzystać po połączeniu wideorejestratora ze smartfonem z zainstalowaną aplikacją FineVu Wi-Fi. Działanie funkcji i jej wyświetlanie na ekranie mogą się różnić od prezentacji na zdjęciach w zależności od aktualnie dostępnej wersji oprogramowania rejestratora

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA "FORMAT FREE"

Technologia FORMAT FREE eliminuje potrzebę regularnego ręcznego formatowania karty pamięci micro SD co kilka tygodni, czego wymagają technologie zapisu stosowane w wielu rejestratorach o niższym stopniu zaawansowania technicznego. Dodatkowo technologia Format Free przyczynia się do poprawy niezawodności karty pamięci i wydłużenia jej żywotności.

FineVu-GX30_17

NIEZAWODNY MONITORING NA PARKINGU Z WIELOMA OPCJAMI USTAWIEŃ

Wideorejestrator FineVu GX30 został wyposażony w zaawansowany technicznie tryb parkingowy współpracujący z dwoma czujnikami ruchu (przód i tył) oraz trójosiowym akcelerometrem (G-sensor) wykrywającym przyspieszenia, wstrząsy i uderzenia. Niewielkie wymiary umożliwiają używanie go niemal niezauważalnie, jako urządzenia monitorującego samochód na parkingu lub podczas nocnego postoju, które będzie wykonywać nagrania potwierdzające wandalizm, stłuczki lub próbę kradzieży. Dostarczony w zestawie 3-przewodowy kabel zasilający do ukrytego montażu umożliwia automatyczne załączanie i wyłączanie trybu Parking po wyłączeniu/załączeniu stacyjki pojazdu (zapłonu). Nagrywanie wideo jest uruchamiane po każdym wykryciu wstrząsu nadwozia lub ruchu w obiektywie przedniej i tylnej kamery. Pliki wideo nagrane w tym trybie obejmują czas 10 sekund „w tył” przed wystąpieniem zdarzenia, oraz 10 sekund po nim i są przechowywane na karcie pamięci w oddzielnym folderze zabezpieczonym przed skasowaniem. Użytkownik może zdefiniować oddzielne ustawienia dla trybu Parking. Można załączyć/wyłączyć czujnik wstrząsu lub ruchu, ustawić czułość czujnika wstrząsu i ruchu oraz wybrać jeden z trzech sposobów nagrywania: tryb 15 FPS z ciągłym zapisem 15 kl./s znacznie oszczędzającym miejsce na karcie pamięci, tryb Motion zapisujący 20-sekundowe pliki wideo po każdym zadziałaniu czujnika ruchu lub wstrząsu, oraz specjalny tryb Smart Time Lapse ze zmienną płynnością zapisu, najefektywniej wykorzystujący pojemność karty pamięci. Można także włączyć/wyłączyć ostrzegawczą diodę LED, ustawić czas działania trybu parkingowego (3-24 godz.) oraz ustawić graniczne napięcie w instalacji samochodu, poniżej którego rejestrator wyłączy się, aby chronić akumulator pojazdu przed głębokim rozładowaniem (dostępne są opcje zasilania dla pojazdów z instalacją: 12V i 24V oraz z dodatkowym akumulatorem lub powerbankiem). Podczas uruchamiania samochodu rejestrator FineVu GX30 poinformuje użytkownika głosowo o ilości oraz rodzaju zdarzeń, które zostały nagrane w trakcie ostatniego parkowania.

FineVu-GX30-tryb-parkingowy

NIE OBAWIAJ SIĘ ROZŁADOWANIA AKUMULATORA PODCZAS DŁUGIEGO POSTOJU

Jeśli podczas postoju z włączonym trybem parkingowym napięcie akumulatora w Twoim samochodzie spadnie poniżej ustawionej w rejestratorze wartości napięcia, FineVu GX30 automatycznie wykryje ten spadek i odetnie własne zasilanie (rejestrator wyłączy się), aby chronić akumulator Twojego samochodu przed głębokim rozładowaniem. Wartość napięcia akumulatora, poniżej którego nastąpi wyłączenie rejestratora można ustawić w zakresie 11.6-12.2V dla samochodów z instalacją 12V oraz w zakresie 23.2-24.4V dla pojazdów z instalacją 24V. Istnieje również opcja Auxiliary Battery (11V), stosowana w przypadku zasilania rejestratora z oddzielnego akumulatora lub powerbanku. Niezależnie od tego, można także ograniczyć czas działania trybu parkingowego w zakresie 3-24 godzin, po upływie którego rejestrator wyłączy się. 

FineVu-GX30_18

BEZPIECZNA EKSPLOATACJA W UPALNE DNI

FineVu GX30 został zaprojektowany z myślą o wydajnym odprowadzaniu ciepła. Obudowa zapewnia bardzo dobrą wewnętrzną recyrkulację powietrza, które wydajnie chłodzi komponenty rejestratora. Ponadto, elektroniczne zabezpieczenie przed wysoką temperaturą dodatkowo chroni wideorejestrator oraz zapisane na karcie pamięci pliki wideo przed uszkodzeniem w wyniku przegrzania. Gdy temperatura powietrza wewnątrz kabiny samochodu przekroczy bezpieczny poziom, FineVu GX30 automatycznie wyłączy się, aby zapobiec przegrzaniu.

FineVu-GX30_19

OGLĄDAJ ZAPISANE NA KARCIE PAMIĘCI FILMY W ORYGINALNEJ JAKOŚCI

Odtwarzacz FINEVU PLAYER to intuicyjne i łatwe w obsłudze oprogramowanie do oglądania i kopiowania na komputerze nagrań zapisanych na karcie pamięci przez wideorejestratory FiveVu. Umożliwia odtwarzanie, zrzuty ekranu, powiększanie obrazów w pełnej rozdzielczości, zapisywanie wybranych plików na dysk oraz wygodne monitorowanie nagrań wideo na komputerze. Dostępne są oddzielne widoki z kamery przedniej i tylnej, wspólny widok z obu kamer, podgląd lokalizacji i trasy pojazdu ma mapie oraz dane o prędkości i parametry czujnika wstrząsów (G-sensor). Dla ułatwienia wyszukiwania nagrań, są one pogrupowane w oddzielnych folderach, takich samych jak na karcie pamięci rejestratora (Normal, Event, Parking, Motion, Camcorder).

FineVu-GX30-Player

* Z tych funkcji można korzystać po pobraniu i zainstalowaniu na komputerze programu FineVu Player 2.0.
* Program FineVu Player 2.0 jest dostępny w wersjach dla komputerów Mac i Windows.

FineVu-GX30-GX300-opis

CO ZNAJDUJE SIĘ W ZESTAWIE ?

FineVu-GX30-GX300-wyposażenie

WYPOSAŻENIE OPCJONALNE

(sprzedawane oddzielnie)

FineVu - wyposażenie dodatkowe

UWAGA! W wyniku ciągłego rozwoju produktu oraz dążenia do poprawy jego wydajności i funkcjonalności, niektóre parametry, funkcje lub wyposażenie mogą ulec zmianie w trakcie produkcji bez wcześniejszego powiadomienia i różnić się w stosunku do prezentowanych opisów.

Scroll to Top